Czarni 3 – Cisy 0

W rozegranym wczoraj meczu wygrywamy 3:0 z drużyną CISY Jabłonica Polska .Mecz praktycznie cały pod naszą kontrolą choć trzeba przyznać że drużyna gości zagrała dobre spotkanie i jeszcze nie jednej ekipie ligowej napsuje krwi .W szybkim skrócie Pierwsza połowa to dwa gole duetu Sobolak-Sowa(zaliczają po bramce i asyscie) plus conajmniej jedna okazja na podwyższenie wyniku, druga połowa z kolei to bramka Kuby Ząbkiewicza i tu też z dobrej strony pokazali się Sówka i Sobol, plus przynajmniej 4 sytuację bramkowe.

3 punkty cieszą a bajbardziej cieszy to że drużyną podniosła się szybko po niedzielnej porażce w Rymanowie .

Brawo Drużyna Brawo Trenerzy !!!

Teraz czeka nas napewno nie łatwy mecz w Dukli z Przełęczą która walczy o ligowy byt, mecz w niedzielę o 17 w Dukli i z tego miejsca zapraszamy do spędzenia niedzielnego popołudnia razem z Biało Czarnymi .

Jeszcze na koniec Wielkie Brawa należą się naszym kibicom którzy mimo fatalnej pogody byli z nami w środę na Śniadeckich 15 Dziękujemy .

Drużynie Cisów Dziękujemy za meczyk i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu.

Drużyna zagrała w następującym składzie:Niemczyński(Br)-Szydło, Kosiba, Suszko, Sudyka-Setlak(C),Niemiec,Rzońca,Sowa,Ząbkiewicz- Sobolak oraz Szostak(Br),Majka,Piątkowski, Polakiewicz,Pałucki,Więcek.

Trener: Mateusz Ostrowski Asystent: Tomasz Paluch Kierownik:Tomasz Stępniak

————————————————————————————————–

Grają z nami:

Sponsor strategiczny Alfaram – Producent Nowoczesnych Luster

Sponsor główny #Altmetal

Sponsor wspierający PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Spółka z o.o.

Sponsor wspierający PKP S.A.

#Klub100


Poprzedni artykułDziś gramy z Cisami
Następny artykułJutro gramy z Tempem Nienaszów