Czarni 0 – Stal 2

Czarni 0️⃣- Stal 2️⃣

Niestety nie udało się sprawić niespodzianki i zastopować lidera z Sanoka, drużyna gości wykorzystała nasze błędy i zdobyła dwie bramki jeszcze przed przerwą, dwa razy Szostiego pokonał Dawid Czyrny.
Mówi się trudno, taki jest sport, trzeba juz zapomnieć o tym meczu i w niedzielę w Górkach zainkasować komplet punktów.

Warto wspomnieć też o atmosferze na Śniadeckich 1️⃣5️⃣ ,a tego dnia stadion wypełnił się konkretnie , mecz oglądało z wysokości trybun ponad pół tysiąca kibiców którzy praktycznie przez cały mecz głośno wspierali drużynę z wysokości trybun mimo niekorzystnego wyniku 🥁👏🗣
Takiej atmosfery dawno nie było na Śniadeckich, można było zauważyć całe rodziny z dzieciakami w barwach 🤍🖤, kibice mogli skorzystać z cateringu🌭, uczestniczyć w loterii z nagrodami.
Piłkarzy obu drużyn wyprowadzały dzieciaki z AP Czarni Jasło oraz ich rówieśnicy z Sanoka w barwach klubowych ⚪️⚫️⚪️ 🟡🔵🟡

Było tak jak to powinno wyglądać Zawsze i liczymy że na następnym domowym spotkaniu z Mrukową zrobimy wspólnie podobna atmosferę na Ś1️⃣5️⃣ 💪💪💪

Gorące podziękowania dla wszystkich Biało Czarnych za doping,oprawę podczas tego spotkania, Sektor Huta CZARNI JASŁO Brawo Panowie, KibiceSandecji i Chłopcy ze Stali dzięki za wsparcie B.S.N.T.

Kibicowski Szlak Jak Zawsze Dobra i Konkretna Robota 👊👊👊

Partnerem meczu była najlepsza w Jaśle pizzeria Verona Rynek 17 🍕🍕🍕🍕🍕🍕

78 Studio Auto Detailing & Kosmetyki samochodowe i Gadżety kibiców JKS Czarni 1910 Jasło Dzięki za nagrody do loterii.

Drużyna zagrała w następującym składzie:
Patryk Szostak – Maciej Sowa , Rafał Mastaj, Eryk Piątkowski, Piotr Kosiba – Szymon Sudyka, Łukasz Urban (c), Karol Rzońca, Dawid Florian, Patryk Fryc – Marcin Krajewski.
Oraz: Damian Niemczyński, Przemysław Filipak, Robert Niemiec, Bartek Rodak, Tomasz Pałucki, Mateusz Kurdziel, Mateusz Majka. Trener: Mateusz Ostrowski.
Kierownik:Tomasz Stępniak

Drużynie Klub Sportowy Ekoball STAL SANOK Dziękujemy za meczyk i życzymy awansu bo to nie jest liga dla was .

Poprzedni artykułW sobotę z liderem na Śniadeckich 15
Następny artykuł„PUB HAWANKA” W KLUBIE 100