Klasa Okręgowa: grupa Krosno

    Sezon 2018/2019
    Kolejka 1
    11 Sie 2018 11:00
    Czarni Jasło
    4 1
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    11 Sie 2018 11:00
    Czarni Jasło
    4
    1
    Arłamów Ustrzyki D.
    11 Sie 2018 12:00
    Wisłok Sieniawa
    0 4
    Partyzant Targowiska
    11 Sie 2018 12:00
    Wisłok Sieniawa
    0
    4
    Partyzant Targowiska
    11 Sie 2018 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    1 0
    Kotwica Korczyna
    11 Sie 2018 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    1
    0
    Kotwica Korczyna
    11 Sie 2018 12:00
    Iskra Przysietnica
    1 0
    Ostoja Kołaczyce
    11 Sie 2018 12:00
    Iskra Przysietnica
    1
    0
    OK
    11 Sie 2018 12:00
    Nafta Jedlicze
    1 1
    Start Rymanów
    11 Sie 2018 12:00
    Nafta Jedlicze
    1
    1
    Start Rymanów
    11 Sie 2018 12:00
    Markiewicza Krosno
    1 0
    Tempo Nienaszów
    11 Sie 2018 12:00
    Markiewicza Krosno
    1
    0
    Tempo Nienaszów
    11 Sie 2018 12:00
    Polonia Kopytowa
    3 1
    Przełęcz Dukla
    11 Sie 2018 12:00
    PK
    3
    1
    Przełęcz Dukla
    11 Sie 2018 12:00
    Iwonka Iwonicz
    0 2
    LKS Tarnawa
    11 Sie 2018 12:00
    II
    0
    2
    LKST
    Kolejka 2
    15 Sie 2018 12:00
    Partyzant Targowiska
    1 0
    LKS Tarnawa
    15 Sie 2018 12:00
    Partyzant Targowiska
    1
    0
    LKST
    15 Sie 2018 12:00
    Przełęcz Dukla
    1 0
    Iwonka Iwonicz
    15 Sie 2018 12:00
    Przełęcz Dukla
    1
    0
    II
    15 Sie 2018 12:00
    Tempo Nienaszów
    0 0
    Polonia Kopytowa
    15 Sie 2018 12:00
    Tempo Nienaszów
    0
    0
    PK
    15 Sie 2018 12:00
    Start Rymanów
    0 4
    Markiewicza Krosno
    15 Sie 2018 12:00
    Start Rymanów
    0
    4
    Markiewicza Krosno
    15 Sie 2018 12:00
    Wisłok Sieniawa
    2 3
    Zamczysko Odrzykoń
    15 Sie 2018 12:00
    Wisłok Sieniawa
    2
    3
    Zamczysko Odrzykoń
    15 Sie 2018 12:00
    Nafta Jedlicze
    3 0
    Ostoja Kołaczyce
    15 Sie 2018 12:00
    Nafta Jedlicze
    3
    0
    OK
    15 Sie 2018 12:00
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    0 1
    Iskra Przysietnica
    15 Sie 2018 12:00
    Arłamów Ustrzyki D.
    0
    1
    Iskra Przysietnica
    29 Sie 2018 17:00
    Kotwica Korczyna
    1 0
    Czarni Jasło
    29 Sie 2018 17:00
    Kotwica Korczyna
    1
    0
    Czarni Jasło
    Kolejka 3
    18 Sie 2018 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    1 4
    Partyzant Targowiska
    18 Sie 2018 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    1
    4
    Partyzant Targowiska
    18 Sie 2018 12:00
    Iskra Przysietnica
    1 2
    Kotwica Korczyna
    18 Sie 2018 12:00
    Iskra Przysietnica
    1
    2
    Kotwica Korczyna
    18 Sie 2018 12:00
    Nafta Jedlicze
    3 4
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    18 Sie 2018 12:00
    Nafta Jedlicze
    3
    4
    Arłamów Ustrzyki D.
    18 Sie 2018 12:00
    Markiewicza Krosno
    3 1
    Ostoja Kołaczyce
    18 Sie 2018 12:00
    Markiewicza Krosno
    3
    1
    OK
    18 Sie 2018 12:00
    Polonia Kopytowa
    1 3
    Start Rymanów
    18 Sie 2018 12:00
    PK
    1
    3
    Start Rymanów
    18 Sie 2018 12:00
    Iwonka Iwonicz
    3 4
    Tempo Nienaszów
    18 Sie 2018 12:00
    II
    3
    4
    Tempo Nienaszów
    18 Sie 2018 12:00
    LKS Tarnawa
    2 2
    Przełęcz Dukla
    18 Sie 2018 12:00
    LKST
    2
    2
    Przełęcz Dukla
    Stadion MOSiR Jasło 19 Sie 2018 17:00
    Czarni Jasło
    2 0
    Wisłok Sieniawa
    19 Sie 2018 17:00
    Stadion MOSiR Jasło
    Czarni Jasło
    2
    0
    Wisłok Sieniawa
    Kolejka 4
    25 Sie 2018 12:00
    Partyzant Targowiska
    2 0
    Przełęcz Dukla
    25 Sie 2018 12:00
    Partyzant Targowiska
    2
    0
    Przełęcz Dukla
    25 Sie 2018 12:00
    Tempo Nienaszów
    1 2
    LKS Tarnawa
    25 Sie 2018 12:00
    Tempo Nienaszów
    1
    2
    LKST
    25 Sie 2018 12:00
    Start Rymanów
    2 0
    Iwonka Iwonicz
    25 Sie 2018 12:00
    Start Rymanów
    2
    0
    II
    25 Sie 2018 12:00
    Ostoja Kołaczyce
    3 0
    Polonia Kopytowa
    25 Sie 2018 12:00
    OK
    3
    0
    PK
    25 Sie 2018 12:00
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    0 0
    Markiewicza Krosno
    25 Sie 2018 12:00
    Arłamów Ustrzyki D.
    0
    0
    Markiewicza Krosno
    25 Sie 2018 12:00
    Kotwica Korczyna
    4 2
    Nafta Jedlicze
    25 Sie 2018 12:00
    Kotwica Korczyna
    4
    2
    Nafta Jedlicze
    25 Sie 2018 12:00
    Wisłok Sieniawa
    3 1
    Iskra Przysietnica
    25 Sie 2018 12:00
    Wisłok Sieniawa
    3
    1
    Iskra Przysietnica
    26 Sie 2018 11:00
    Zamczysko Odrzykoń
    0 0
    Czarni Jasło
    26 Sie 2018 11:00
    Zamczysko Odrzykoń
    0
    0
    Czarni Jasło
    Kolejka 5
    1 Wrz 2018 12:00
    Iskra Przysietnica
    2 1
    Zamczysko Odrzykoń
    1 Wrz 2018 12:00
    Iskra Przysietnica
    2
    1
    Zamczysko Odrzykoń
    1 Wrz 2018 12:00
    Nafta Jedlicze
    3 2
    Wisłok Sieniawa
    1 Wrz 2018 12:00
    Nafta Jedlicze
    3
    2
    Wisłok Sieniawa
    1 Wrz 2018 12:00
    Markiewicza Krosno
    0 0
    Kotwica Korczyna
    1 Wrz 2018 12:00
    Markiewicza Krosno
    0
    0
    Kotwica Korczyna
    1 Wrz 2018 12:00
    Polonia Kopytowa
    1 2
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    1 Wrz 2018 12:00
    PK
    1
    2
    Arłamów Ustrzyki D.
    1 Wrz 2018 12:00
    Iwonka Iwonicz
    0 3
    Ostoja Kołaczyce
    1 Wrz 2018 12:00
    II
    0
    3
    OK
    1 Wrz 2018 12:00
    LKS Tarnawa
    2 2
    Start Rymanów
    1 Wrz 2018 12:00
    LKST
    2
    2
    Start Rymanów
    1 Wrz 2018 12:00
    Przełęcz Dukla
    0 2
    Tempo Nienaszów
    1 Wrz 2018 12:00
    Przełęcz Dukla
    0
    2
    Tempo Nienaszów
    Stadion MOSiR Jasło 2 Wrz 2018 16:30
    Czarni Jasło
    0 4
    Partyzant Targowiska
    2 Wrz 2018 16:30
    Stadion MOSiR Jasło
    Czarni Jasło
    0
    4
    Partyzant Targowiska
    10 Lis 2018 12:00
    Kotwica Korczyna
    0 3
    Wisłok Sieniawa
    10 Lis 2018 12:00
    Kotwica Korczyna
    0
    3
    Wisłok Sieniawa
    | WO- NA BOISKU 2-0
    Kolejka 6
    8 Wrz 2018 12:00
    Partyzant Targowiska
    1 0
    Tempo Nienaszów
    8 Wrz 2018 12:00
    Partyzant Targowiska
    1
    0
    Tempo Nienaszów
    8 Wrz 2018 12:00
    Start Rymanów
    2 3
    Przełęcz Dukla
    8 Wrz 2018 12:00
    Start Rymanów
    2
    3
    Przełęcz Dukla
    8 Wrz 2018 12:00
    Ostoja Kołaczyce
    5 1
    LKS Tarnawa
    8 Wrz 2018 12:00
    OK
    5
    1
    LKST
    8 Wrz 2018 12:00
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    2 1
    Iwonka Iwonicz
    8 Wrz 2018 12:00
    Arłamów Ustrzyki D.
    2
    1
    II
    8 Wrz 2018 12:00
    Kotwica Korczyna
    7 1
    Polonia Kopytowa
    8 Wrz 2018 12:00
    Kotwica Korczyna
    7
    1
    PK
    8 Wrz 2018 12:00
    Wisłok Sieniawa
    0 1
    Markiewicza Krosno
    8 Wrz 2018 12:00
    Wisłok Sieniawa
    0
    1
    Markiewicza Krosno
    8 Wrz 2018 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    2 2
    Nafta Jedlicze
    8 Wrz 2018 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    2
    2
    Nafta Jedlicze
    Stadion MOSiR Jasło 8 Wrz 2018 16:00
    Czarni Jasło
    1 2
    Iskra Przysietnica
    8 Wrz 2018 16:00
    Stadion MOSiR Jasło
    Czarni Jasło
    1
    2
    Iskra Przysietnica
    Kolejka 7
    15 Wrz 2018 12:00
    Iskra Przysietnica
    1 2
    Partyzant Targowiska
    15 Wrz 2018 12:00
    Iskra Przysietnica
    1
    2
    Partyzant Targowiska
    15 Wrz 2018 12:00
    Markiewicza Krosno
    2 0
    Zamczysko Odrzykoń
    15 Wrz 2018 12:00
    Markiewicza Krosno
    2
    0
    Zamczysko Odrzykoń
    15 Wrz 2018 12:00
    Polonia Kopytowa
    3 3
    Wisłok Sieniawa
    15 Wrz 2018 12:00
    PK
    3
    3
    Wisłok Sieniawa
    15 Wrz 2018 12:00
    Iwonka Iwonicz
    2 2
    Kotwica Korczyna
    15 Wrz 2018 12:00
    II
    2
    2
    Kotwica Korczyna
    15 Wrz 2018 12:00
    LKS Tarnawa
    3 1
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    15 Wrz 2018 12:00
    LKST
    3
    1
    Arłamów Ustrzyki D.
    15 Wrz 2018 12:00
    Przełęcz Dukla
    1 3
    Ostoja Kołaczyce
    15 Wrz 2018 12:00
    Przełęcz Dukla
    1
    3
    OK
    15 Wrz 2018 12:00
    Tempo Nienaszów
    2 3
    Start Rymanów
    15 Wrz 2018 12:00
    Tempo Nienaszów
    2
    3
    Start Rymanów
    15 Wrz 2018 16:30
    Nafta Jedlicze
    0 1
    Czarni Jasło
    15 Wrz 2018 16:30
    Nafta Jedlicze
    0
    1
    Czarni Jasło
    Kolejka 8
    22 Wrz 2018 16:00
    Czarni Jasło
    3 0
    Markiewicza Krosno
    22 Wrz 2018 16:00
    Czarni Jasło
    3
    0
    Markiewicza Krosno
    25 Wrz 2018 12:00
    Ostoja Kołaczyce
    2 0
    Tempo Nienaszów
    25 Wrz 2018 12:00
    OK
    2
    0
    Tempo Nienaszów
    25 Wrz 2018 12:00
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    1 2
    Przełęcz Dukla
    25 Wrz 2018 12:00
    Arłamów Ustrzyki D.
    1
    2
    Przełęcz Dukla
    25 Wrz 2018 12:00
    Kotwica Korczyna
    5 2
    LKS Tarnawa
    25 Wrz 2018 12:00
    Kotwica Korczyna
    5
    2
    LKST
    25 Wrz 2018 12:00
    Wisłok Sieniawa
    0 0
    Iwonka Iwonicz
    25 Wrz 2018 12:00
    Wisłok Sieniawa
    0
    0
    II
    25 Wrz 2018 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    1 4
    Polonia Kopytowa
    25 Wrz 2018 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    1
    4
    PK
    25 Wrz 2018 12:00
    Iskra Przysietnica
    0 5
    Nafta Jedlicze
    25 Wrz 2018 12:00
    Iskra Przysietnica
    0
    5
    Nafta Jedlicze
    23 Paź 2018 12:00
    Partyzant Targowiska
    3 0
    Start Rymanów
    23 Paź 2018 12:00
    Partyzant Targowiska
    3
    0
    Start Rymanów
    Kolejka 9
    29 Wrz 2018 15:30
    Polonia Kopytowa
    0 0
    Czarni Jasło
    29 Wrz 2018 15:30
    PK
    0
    0
    Czarni Jasło
    30 Wrz 2018 12:00
    Nafta Jedlicze
    0 1
    Partyzant Targowiska
    30 Wrz 2018 12:00
    Nafta Jedlicze
    0
    1
    Partyzant Targowiska
    30 Wrz 2018 12:00
    Markiewicza Krosno
    1 0
    Iskra Przysietnica
    30 Wrz 2018 12:00
    Markiewicza Krosno
    1
    0
    Iskra Przysietnica
    30 Wrz 2018 12:00
    Iwonka Iwonicz
    3 5
    Zamczysko Odrzykoń
    30 Wrz 2018 12:00
    II
    3
    5
    Zamczysko Odrzykoń
    30 Wrz 2018 12:00
    LKS Tarnawa
    2 2
    Wisłok Sieniawa
    30 Wrz 2018 12:00
    LKST
    2
    2
    Wisłok Sieniawa
    30 Wrz 2018 12:00
    Przełęcz Dukla
    1 1
    Kotwica Korczyna
    30 Wrz 2018 12:00
    Przełęcz Dukla
    1
    1
    Kotwica Korczyna
    30 Wrz 2018 12:00
    Tempo Nienaszów
    4 0
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    30 Wrz 2018 12:00
    Tempo Nienaszów
    4
    0
    Arłamów Ustrzyki D.
    30 Wrz 2018 12:00
    Start Rymanów
    1 1
    Ostoja Kołaczyce
    30 Wrz 2018 12:00
    Start Rymanów
    1
    1
    OK
    Kolejka 10
    6 Paź 2018 12:00
    Partyzant Targowiska
    2 1
    Ostoja Kołaczyce
    6 Paź 2018 12:00
    Partyzant Targowiska
    2
    1
    OK
    6 Paź 2018 12:00
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    2 0
    Start Rymanów
    6 Paź 2018 12:00
    Arłamów Ustrzyki D.
    2
    0
    Start Rymanów
    6 Paź 2018 12:00
    Kotwica Korczyna
    4 2
    Tempo Nienaszów
    6 Paź 2018 12:00
    Kotwica Korczyna
    4
    2
    Tempo Nienaszów
    6 Paź 2018 12:00
    Wisłok Sieniawa
    2 0
    Przełęcz Dukla
    6 Paź 2018 12:00
    Wisłok Sieniawa
    2
    0
    Przełęcz Dukla
    6 Paź 2018 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    1 0
    LKS Tarnawa
    6 Paź 2018 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    1
    0
    LKST
    6 Paź 2018 12:00
    Iskra Przysietnica
    1 0
    Polonia Kopytowa
    6 Paź 2018 12:00
    Iskra Przysietnica
    1
    0
    PK
    6 Paź 2018 12:00
    Nafta Jedlicze
    0 1
    Markiewicza Krosno
    6 Paź 2018 12:00
    Nafta Jedlicze
    0
    1
    Markiewicza Krosno
    Stadion MOSiR Jasło 6 Paź 2018 15:00
    Czarni Jasło
    4 1
    Iwonka Iwonicz
    6 Paź 2018 15:00
    Stadion MOSiR Jasło
    Czarni Jasło
    4
    1
    II
    Kolejka 11
    13 Paź 2018 12:00
    Markiewicza Krosno
    0 2
    Partyzant Targowiska
    13 Paź 2018 12:00
    Markiewicza Krosno
    0
    2
    Partyzant Targowiska
    13 Paź 2018 12:00
    Polonia Kopytowa
    0 3
    Nafta Jedlicze
    13 Paź 2018 12:00
    PK
    0
    3
    Nafta Jedlicze
    13 Paź 2018 12:00
    Iwonka Iwonicz
    2 2
    Iskra Przysietnica
    13 Paź 2018 12:00
    II
    2
    2
    Iskra Przysietnica
    13 Paź 2018 12:00
    Przełęcz Dukla
    0 0
    Zamczysko Odrzykoń
    13 Paź 2018 12:00
    Przełęcz Dukla
    0
    0
    Zamczysko Odrzykoń
    13 Paź 2018 12:00
    Tempo Nienaszów
    2 1
    Wisłok Sieniawa
    13 Paź 2018 12:00
    Tempo Nienaszów
    2
    1
    Wisłok Sieniawa
    13 Paź 2018 12:00
    Start Rymanów
    2 1
    Kotwica Korczyna
    13 Paź 2018 12:00
    Start Rymanów
    2
    1
    Kotwica Korczyna
    13 Paź 2018 12:00
    Ostoja Kołaczyce
    4 1
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    13 Paź 2018 12:00
    OK
    4
    1
    Arłamów Ustrzyki D.
    14 Paź 2018 15:00
    LKS Tarnawa
    0 2
    Czarni Jasło
    14 Paź 2018 15:00
    LKST
    0
    2
    Czarni Jasło
    Kolejka 12
    20 Paź 2018 12:00
    Partyzant Targowiska
    5 1
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    20 Paź 2018 12:00
    Partyzant Targowiska
    5
    1
    Arłamów Ustrzyki D.
    20 Paź 2018 12:00
    Kotwica Korczyna
    5 1
    Ostoja Kołaczyce
    20 Paź 2018 12:00
    Kotwica Korczyna
    5
    1
    OK
    20 Paź 2018 12:00
    Wisłok Sieniawa
    4 3
    Start Rymanów
    20 Paź 2018 12:00
    Wisłok Sieniawa
    4
    3
    Start Rymanów
    20 Paź 2018 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    5 1
    Tempo Nienaszów
    20 Paź 2018 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    5
    1
    Tempo Nienaszów
    20 Paź 2018 12:00
    Iskra Przysietnica
    2 1
    LKS Tarnawa
    20 Paź 2018 12:00
    Iskra Przysietnica
    2
    1
    LKST
    20 Paź 2018 12:00
    Nafta Jedlicze
    2 0
    Iwonka Iwonicz
    20 Paź 2018 12:00
    Nafta Jedlicze
    2
    0
    II
    20 Paź 2018 12:00
    Markiewicza Krosno
    0 0
    Polonia Kopytowa
    20 Paź 2018 12:00
    Markiewicza Krosno
    0
    0
    PK
    20 Paź 2018 15:00
    Czarni Jasło
    3 0
    Przełęcz Dukla
    20 Paź 2018 15:00
    Czarni Jasło
    3
    0
    Przełęcz Dukla
    Kolejka 13
    27 Paź 2018 12:00
    Polonia Kopytowa
    1 2
    Partyzant Targowiska
    27 Paź 2018 12:00
    PK
    1
    2
    Partyzant Targowiska
    27 Paź 2018 12:00
    Iwonka Iwonicz
    2 0
    Markiewicza Krosno
    27 Paź 2018 12:00
    II
    2
    0
    Markiewicza Krosno
    27 Paź 2018 12:00
    LKS Tarnawa
    2 4
    Nafta Jedlicze
    27 Paź 2018 12:00
    LKST
    2
    4
    Nafta Jedlicze
    27 Paź 2018 12:00
    Przełęcz Dukla
    0 0
    Iskra Przysietnica
    27 Paź 2018 12:00
    Przełęcz Dukla
    0
    0
    Iskra Przysietnica
    27 Paź 2018 12:00
    Start Rymanów
    3 2
    Zamczysko Odrzykoń
    27 Paź 2018 12:00
    Start Rymanów
    3
    2
    Zamczysko Odrzykoń
    27 Paź 2018 12:00
    Ostoja Kołaczyce
    2 3
    Wisłok Sieniawa
    27 Paź 2018 12:00
    OK
    2
    3
    Wisłok Sieniawa
    27 Paź 2018 12:00
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    1 4
    Kotwica Korczyna
    27 Paź 2018 12:00
    Arłamów Ustrzyki D.
    1
    4
    Kotwica Korczyna
    28 Paź 2018 14:00
    Tempo Nienaszów
    0 2
    Czarni Jasło
    28 Paź 2018 14:00
    Tempo Nienaszów
    0
    2
    Czarni Jasło
    Kolejka 14
    3 Lis 2018 12:00
    Partyzant Targowiska
    2 0
    Kotwica Korczyna
    3 Lis 2018 12:00
    Partyzant Targowiska
    2
    0
    Kotwica Korczyna
    3 Lis 2018 12:00
    Wisłok Sieniawa
    2 1
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    3 Lis 2018 12:00
    Wisłok Sieniawa
    2
    1
    Arłamów Ustrzyki D.
    3 Lis 2018 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    0 3
    Ostoja Kołaczyce
    3 Lis 2018 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    0
    3
    OK
    | WO- NA BOISKU 2-1
    3 Lis 2018 12:00
    Iskra Przysietnica
    1 2
    Tempo Nienaszów
    3 Lis 2018 12:00
    Iskra Przysietnica
    1
    2
    Tempo Nienaszów
    3 Lis 2018 12:00
    Nafta Jedlicze
    2 1
    Przełęcz Dukla
    3 Lis 2018 12:00
    Nafta Jedlicze
    2
    1
    Przełęcz Dukla
    3 Lis 2018 12:00
    Markiewicza Krosno
    2 0
    LKS Tarnawa
    3 Lis 2018 12:00
    Markiewicza Krosno
    2
    0
    LKST
    3 Lis 2018 12:00
    Polonia Kopytowa
    3 2
    Iwonka Iwonicz
    3 Lis 2018 12:00
    PK
    3
    2
    II
    3 Lis 2018 14:00
    Czarni Jasło
    3 0
    Start Rymanów
    3 Lis 2018 14:00
    Czarni Jasło
    3
    0
    Start Rymanów
    Kolejka 15
    10 Lis 2018 12:00
    Iwonka Iwonicz
    1 1
    Partyzant Targowiska
    10 Lis 2018 12:00
    II
    1
    1
    Partyzant Targowiska
    10 Lis 2018 12:00
    LKS Tarnawa
    3 1
    Polonia Kopytowa
    10 Lis 2018 12:00
    LKST
    3
    1
    PK
    10 Lis 2018 12:00
    Przełęcz Dukla
    1 0
    Markiewicza Krosno
    10 Lis 2018 12:00
    Przełęcz Dukla
    1
    0
    Markiewicza Krosno
    10 Lis 2018 12:00
    Tempo Nienaszów
    2 1
    Nafta Jedlicze
    10 Lis 2018 12:00
    Tempo Nienaszów
    2
    1
    Nafta Jedlicze
    10 Lis 2018 12:00
    Start Rymanów
    2 0
    Iskra Przysietnica
    10 Lis 2018 12:00
    Start Rymanów
    2
    0
    Iskra Przysietnica
    10 Lis 2018 12:00
    Ostoja Kołaczyce
    0 0
    Czarni Jasło
    10 Lis 2018 12:00
    OK
    0
    0
    Czarni Jasło
    10 Lis 2018 12:00
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    2 2
    Zamczysko Odrzykoń
    10 Lis 2018 12:00
    Arłamów Ustrzyki D.
    2
    2
    Zamczysko Odrzykoń
    Kolejka 16
    16 Mar 2019 12:00
    Partyzant Targowiska
    3 0
    Wisłok Sieniawa
    16 Mar 2019 12:00
    Partyzant Targowiska
    3
    0
    Wisłok Sieniawa
    16 Mar 2019 12:00
    Kotwica Korczyna
    1 2
    Zamczysko Odrzykoń
    16 Mar 2019 12:00
    Kotwica Korczyna
    1
    2
    Zamczysko Odrzykoń
    16 Mar 2019 12:00
    Ostoja Kołaczyce
    1 2
    Iskra Przysietnica
    16 Mar 2019 12:00
    OK
    1
    2
    Iskra Przysietnica
    16 Mar 2019 12:00
    Start Rymanów
    1 1
    Nafta Jedlicze
    16 Mar 2019 12:00
    Start Rymanów
    1
    1
    Nafta Jedlicze
    16 Mar 2019 12:00
    Tempo Nienaszów
    1 2
    Markiewicza Krosno
    16 Mar 2019 12:00
    Tempo Nienaszów
    1
    2
    Markiewicza Krosno
    16 Mar 2019 12:00
    Przełęcz Dukla
    1 0
    Polonia Kopytowa
    16 Mar 2019 12:00
    Przełęcz Dukla
    1
    0
    PK
    16 Mar 2019 12:00
    LKS Tarnawa
    2 3
    Iwonka Iwonicz
    16 Mar 2019 12:00
    LKST
    2
    3
    II
    31 Mar 2019 16:30
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    2 0
    Czarni Jasło
    31 Mar 2019 16:30
    Arłamów Ustrzyki D.
    2
    0
    Czarni Jasło
    Kolejka 17
    6 Kwi 2019 12:00
    Ostoja Kołaczyce
    0 2
    Nafta Jedlicze
    6 Kwi 2019 12:00
    OK
    0
    2
    Nafta Jedlicze
    6 Kwi 2019 12:00
    LKS Tarnawa
    0 2
    Partyzant Targowiska
    6 Kwi 2019 12:00
    LKST
    0
    2
    Partyzant Targowiska
    6 Kwi 2019 12:00
    Iwonka Iwonicz
    1 1
    Przełęcz Dukla
    6 Kwi 2019 12:00
    II
    1
    1
    Przełęcz Dukla
    6 Kwi 2019 12:00
    Polonia Kopytowa
    2 4
    Tempo Nienaszów
    6 Kwi 2019 12:00
    PK
    2
    4
    Tempo Nienaszów
    6 Kwi 2019 12:00
    Markiewicza Krosno
    0 0
    Start Rymanów
    6 Kwi 2019 12:00
    Markiewicza Krosno
    0
    0
    Start Rymanów
    6 Kwi 2019 12:00
    Iskra Przysietnica
    0 1
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    6 Kwi 2019 12:00
    Iskra Przysietnica
    0
    1
    Arłamów Ustrzyki D.
    6 Kwi 2019 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    2 1
    Wisłok Sieniawa
    6 Kwi 2019 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    2
    1
    Wisłok Sieniawa
    6 Kwi 2019 16:00
    Czarni Jasło
    1 0
    Kotwica Korczyna
    6 Kwi 2019 16:00
    Czarni Jasło
    1
    0
    Kotwica Korczyna
    Kolejka 18
    13 Kwi 2019 12:00
    Partyzant Targowiska
    5 1
    Zamczysko Odrzykoń
    13 Kwi 2019 12:00
    Partyzant Targowiska
    5
    1
    Zamczysko Odrzykoń
    13 Kwi 2019 12:00
    Kotwica Korczyna
    1 1
    Iskra Przysietnica
    13 Kwi 2019 12:00
    Kotwica Korczyna
    1
    1
    Iskra Przysietnica
    13 Kwi 2019 12:00
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    0 3
    Nafta Jedlicze
    13 Kwi 2019 12:00
    Arłamów Ustrzyki D.
    0
    3
    Nafta Jedlicze
    13 Kwi 2019 12:00
    Ostoja Kołaczyce
    0 2
    Markiewicza Krosno
    13 Kwi 2019 12:00
    OK
    0
    2
    Markiewicza Krosno
    13 Kwi 2019 12:00
    Start Rymanów
    6 1
    Polonia Kopytowa
    13 Kwi 2019 12:00
    Start Rymanów
    6
    1
    PK
    13 Kwi 2019 12:00
    Tempo Nienaszów
    3 0
    Iwonka Iwonicz
    13 Kwi 2019 12:00
    Tempo Nienaszów
    3
    0
    II
    14 Kwi 2019 13:00
    Wisłok Sieniawa
    0 4
    Czarni Jasło
    14 Kwi 2019 13:00
    Wisłok Sieniawa
    0
    4
    Czarni Jasło
    15 Maj 2019 12:00
    Przełęcz Dukla
    1 0
    LKS Tarnawa
    15 Maj 2019 12:00
    Przełęcz Dukla
    1
    0
    LKST
    Kolejka 19
    20 Kwi 2019 12:00
    Przełęcz Dukla
    3 1
    Partyzant Targowiska
    20 Kwi 2019 12:00
    Przełęcz Dukla
    3
    1
    Partyzant Targowiska
    20 Kwi 2019 12:00
    LKS Tarnawa
    2 3
    Tempo Nienaszów
    20 Kwi 2019 12:00
    LKST
    2
    3
    Tempo Nienaszów
    20 Kwi 2019 12:00
    Iwonka Iwonicz
    0 2
    Start Rymanów
    20 Kwi 2019 12:00
    II
    0
    2
    Start Rymanów
    20 Kwi 2019 12:00
    Polonia Kopytowa
    0 0
    Ostoja Kołaczyce
    20 Kwi 2019 12:00
    PK
    0
    0
    OK
    20 Kwi 2019 12:00
    Markiewicza Krosno
    1 1
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    20 Kwi 2019 12:00
    Markiewicza Krosno
    1
    1
    Arłamów Ustrzyki D.
    20 Kwi 2019 12:00
    Nafta Jedlicze
    0 2
    Kotwica Korczyna
    20 Kwi 2019 12:00
    Nafta Jedlicze
    0
    2
    Kotwica Korczyna
    20 Kwi 2019 12:00
    Iskra Przysietnica
    1 2
    Wisłok Sieniawa
    20 Kwi 2019 12:00
    Iskra Przysietnica
    1
    2
    Wisłok Sieniawa
    Stadion MOSiR Jasło 20 Kwi 2019 12:00
    Czarni Jasło
    1 1
    Zamczysko Odrzykoń
    20 Kwi 2019 12:00
    Stadion MOSiR Jasło
    Czarni Jasło
    1
    1
    Zamczysko Odrzykoń
    Kolejka 20
    27 Kwi 2019 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    1 2
    Iskra Przysietnica
    27 Kwi 2019 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    1
    2
    Iskra Przysietnica
    27 Kwi 2019 12:00
    Wisłok Sieniawa
    0 2
    Nafta Jedlicze
    27 Kwi 2019 12:00
    Wisłok Sieniawa
    0
    2
    Nafta Jedlicze
    27 Kwi 2019 12:00
    Kotwica Korczyna
    1 1
    Markiewicza Krosno
    27 Kwi 2019 12:00
    Kotwica Korczyna
    1
    1
    Markiewicza Krosno
    27 Kwi 2019 12:00
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    3 0
    Polonia Kopytowa
    27 Kwi 2019 12:00
    Arłamów Ustrzyki D.
    3
    0
    PK
    27 Kwi 2019 12:00
    Ostoja Kołaczyce
    1 4
    Iwonka Iwonicz
    27 Kwi 2019 12:00
    OK
    1
    4
    II
    27 Kwi 2019 12:00
    Start Rymanów
    3 2
    LKS Tarnawa
    27 Kwi 2019 12:00
    Start Rymanów
    3
    2
    LKST
    27 Kwi 2019 12:00
    Tempo Nienaszów
    3 1
    Przełęcz Dukla
    27 Kwi 2019 12:00
    Tempo Nienaszów
    3
    1
    Przełęcz Dukla
    27 Kwi 2019 16:30
    Partyzant Targowiska
    2 1
    Czarni Jasło
    27 Kwi 2019 16:30
    Partyzant Targowiska
    2
    1
    Czarni Jasło
    Kolejka 21
    1 Maj 2019 12:00
    Tempo Nienaszów
    0 3
    Partyzant Targowiska
    1 Maj 2019 12:00
    Tempo Nienaszów
    0
    3
    Partyzant Targowiska
    1 Maj 2019 12:00
    Przełęcz Dukla
    3 0
    Start Rymanów
    1 Maj 2019 12:00
    Przełęcz Dukla
    3
    0
    Start Rymanów
    1 Maj 2019 12:00
    LKS Tarnawa
    2 0
    Ostoja Kołaczyce
    1 Maj 2019 12:00
    LKST
    2
    0
    OK
    1 Maj 2019 12:00
    Iwonka Iwonicz
    2 5
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    1 Maj 2019 12:00
    II
    2
    5
    Arłamów Ustrzyki D.
    1 Maj 2019 12:00
    Polonia Kopytowa
    2 3
    Kotwica Korczyna
    1 Maj 2019 12:00
    PK
    2
    3
    Kotwica Korczyna
    1 Maj 2019 12:00
    Markiewicza Krosno
    3 1
    Wisłok Sieniawa
    1 Maj 2019 12:00
    Markiewicza Krosno
    3
    1
    Wisłok Sieniawa
    1 Maj 2019 12:00
    Nafta Jedlicze
    4 1
    Zamczysko Odrzykoń
    1 Maj 2019 12:00
    Nafta Jedlicze
    4
    1
    Zamczysko Odrzykoń
    1 Maj 2019 16:30
    Iskra Przysietnica
    1 3
    Czarni Jasło
    1 Maj 2019 16:30
    Iskra Przysietnica
    1
    3
    Czarni Jasło
    Kolejka 22
    4 Maj 2019 12:00
    Partyzant Targowiska
    2 0
    Iskra Przysietnica
    4 Maj 2019 12:00
    Partyzant Targowiska
    2
    0
    Iskra Przysietnica
    4 Maj 2019 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    0 3
    Markiewicza Krosno
    4 Maj 2019 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    0
    3
    Markiewicza Krosno
    4 Maj 2019 12:00
    Wisłok Sieniawa
    1 0
    Polonia Kopytowa
    4 Maj 2019 12:00
    Wisłok Sieniawa
    1
    0
    PK
    4 Maj 2019 12:00
    Kotwica Korczyna
    1 2
    Iwonka Iwonicz
    4 Maj 2019 12:00
    Kotwica Korczyna
    1
    2
    II
    4 Maj 2019 12:00
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    2 0
    LKS Tarnawa
    4 Maj 2019 12:00
    Arłamów Ustrzyki D.
    2
    0
    LKST
    4 Maj 2019 12:00
    Ostoja Kołaczyce
    2 5
    Przełęcz Dukla
    4 Maj 2019 12:00
    OK
    2
    5
    Przełęcz Dukla
    4 Maj 2019 12:00
    Start Rymanów
    3 2
    Tempo Nienaszów
    4 Maj 2019 12:00
    Start Rymanów
    3
    2
    Tempo Nienaszów
    4 Maj 2019 17:00
    Czarni Jasło
    1 0
    Nafta Jedlicze
    4 Maj 2019 17:00
    Czarni Jasło
    1
    0
    Nafta Jedlicze
    Kolejka 23
    11 Maj 2019 12:00
    Start Rymanów
    0 5
    Partyzant Targowiska
    11 Maj 2019 12:00
    Start Rymanów
    0
    5
    Partyzant Targowiska
    11 Maj 2019 12:00
    Tempo Nienaszów
    6 3
    Ostoja Kołaczyce
    11 Maj 2019 12:00
    Tempo Nienaszów
    6
    3
    OK
    11 Maj 2019 12:00
    Przełęcz Dukla
    2 2
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    11 Maj 2019 12:00
    Przełęcz Dukla
    2
    2
    Arłamów Ustrzyki D.
    11 Maj 2019 12:00
    LKS Tarnawa
    3 4
    Kotwica Korczyna
    11 Maj 2019 12:00
    LKST
    3
    4
    Kotwica Korczyna
    11 Maj 2019 12:00
    Iwonka Iwonicz
    2 0
    Wisłok Sieniawa
    11 Maj 2019 12:00
    II
    2
    0
    Wisłok Sieniawa
    11 Maj 2019 12:00
    Polonia Kopytowa
    0 5
    Zamczysko Odrzykoń
    11 Maj 2019 12:00
    PK
    0
    5
    Zamczysko Odrzykoń
    11 Maj 2019 12:00
    Nafta Jedlicze
    6 2
    Iskra Przysietnica
    11 Maj 2019 12:00
    Nafta Jedlicze
    6
    2
    Iskra Przysietnica
    11 Maj 2019 17:30
    Markiewicza Krosno
    1 2
    Czarni Jasło
    11 Maj 2019 17:30
    Markiewicza Krosno
    1
    2
    Czarni Jasło
    Kolejka 24
    18 Maj 2019 12:00
    Partyzant Targowiska
    3 0
    Nafta Jedlicze
    18 Maj 2019 12:00
    Partyzant Targowiska
    3
    0
    Nafta Jedlicze
    18 Maj 2019 12:00
    Iskra Przysietnica
    0 2
    Markiewicza Krosno
    18 Maj 2019 12:00
    Iskra Przysietnica
    0
    2
    Markiewicza Krosno
    18 Maj 2019 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    2 2
    Iwonka Iwonicz
    18 Maj 2019 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    2
    2
    II
    18 Maj 2019 12:00
    Wisłok Sieniawa
    1 1
    LKS Tarnawa
    18 Maj 2019 12:00
    Wisłok Sieniawa
    1
    1
    LKST
    18 Maj 2019 12:00
    Kotwica Korczyna
    1 3
    Przełęcz Dukla
    18 Maj 2019 12:00
    Kotwica Korczyna
    1
    3
    Przełęcz Dukla
    18 Maj 2019 12:00
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    4 0
    Tempo Nienaszów
    18 Maj 2019 12:00
    Arłamów Ustrzyki D.
    4
    0
    Tempo Nienaszów
    18 Maj 2019 12:00
    Ostoja Kołaczyce
    3 3
    Start Rymanów
    18 Maj 2019 12:00
    OK
    3
    3
    Start Rymanów
    18 Maj 2019 17:00
    Czarni Jasło
    7 1
    Polonia Kopytowa
    18 Maj 2019 17:00
    Czarni Jasło
    7
    1
    PK
    Kolejka 25
    25 Maj 2019 12:00
    Ostoja Kołaczyce
    1 2
    Partyzant Targowiska
    25 Maj 2019 12:00
    OK
    1
    2
    Partyzant Targowiska
    25 Maj 2019 12:00
    Start Rymanów
    2 3
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    25 Maj 2019 12:00
    Start Rymanów
    2
    3
    Arłamów Ustrzyki D.
    25 Maj 2019 12:00
    Tempo Nienaszów
    1 1
    Kotwica Korczyna
    25 Maj 2019 12:00
    Tempo Nienaszów
    1
    1
    Kotwica Korczyna
    25 Maj 2019 12:00
    Przełęcz Dukla
    2 2
    Wisłok Sieniawa
    25 Maj 2019 12:00
    Przełęcz Dukla
    2
    2
    Wisłok Sieniawa
    25 Maj 2019 12:00
    LKS Tarnawa
    3 3
    Zamczysko Odrzykoń
    25 Maj 2019 12:00
    LKST
    3
    3
    Zamczysko Odrzykoń
    25 Maj 2019 12:00
    Polonia Kopytowa
    1 2
    Iskra Przysietnica
    25 Maj 2019 12:00
    PK
    1
    2
    Iskra Przysietnica
    25 Maj 2019 12:00
    Markiewicza Krosno
    3 0
    Nafta Jedlicze
    25 Maj 2019 12:00
    Markiewicza Krosno
    3
    0
    Nafta Jedlicze
    25 Maj 2019 16:30
    Iwonka Iwonicz
    3 1
    Czarni Jasło
    25 Maj 2019 16:30
    II
    3
    1
    Czarni Jasło
    Kolejka 26
    2 Cze 2019 12:00
    Partyzant Targowiska
    2 1
    Markiewicza Krosno
    2 Cze 2019 12:00
    Partyzant Targowiska
    2
    1
    Markiewicza Krosno
    2 Cze 2019 12:00
    Nafta Jedlicze
    4 0
    Polonia Kopytowa
    2 Cze 2019 12:00
    Nafta Jedlicze
    4
    0
    PK
    2 Cze 2019 12:00
    Iskra Przysietnica
    0 1
    Iwonka Iwonicz
    2 Cze 2019 12:00
    Iskra Przysietnica
    0
    1
    II
    2 Cze 2019 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    0 1
    Przełęcz Dukla
    2 Cze 2019 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    0
    1
    Przełęcz Dukla
    2 Cze 2019 12:00
    Wisłok Sieniawa
    1 0
    Tempo Nienaszów
    2 Cze 2019 12:00
    Wisłok Sieniawa
    1
    0
    Tempo Nienaszów
    2 Cze 2019 12:00
    Kotwica Korczyna
    1 2
    Start Rymanów
    2 Cze 2019 12:00
    Kotwica Korczyna
    1
    2
    Start Rymanów
    2 Cze 2019 12:00
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    0 1
    Ostoja Kołaczyce
    2 Cze 2019 12:00
    Arłamów Ustrzyki D.
    0
    1
    OK
    2 Cze 2019 17:00
    Czarni Jasło
    4 3
    LKS Tarnawa
    2 Cze 2019 17:00
    Czarni Jasło
    4
    3
    LKST
    Kolejka 27
    9 Cze 2019 12:00
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    1 5
    Partyzant Targowiska
    9 Cze 2019 12:00
    Arłamów Ustrzyki D.
    1
    5
    Partyzant Targowiska
    9 Cze 2019 12:00
    Ostoja Kołaczyce
    3 3
    Kotwica Korczyna
    9 Cze 2019 12:00
    OK
    3
    3
    Kotwica Korczyna
    9 Cze 2019 12:00
    Start Rymanów
    4 3
    Wisłok Sieniawa
    9 Cze 2019 12:00
    Start Rymanów
    4
    3
    Wisłok Sieniawa
    9 Cze 2019 12:00
    Tempo Nienaszów
    2 2
    Zamczysko Odrzykoń
    9 Cze 2019 12:00
    Tempo Nienaszów
    2
    2
    Zamczysko Odrzykoń
    9 Cze 2019 12:00
    LKS Tarnawa
    3 0
    Iskra Przysietnica
    9 Cze 2019 12:00
    LKST
    3
    0
    Iskra Przysietnica
    9 Cze 2019 12:00
    Iwonka Iwonicz
    2 1
    Nafta Jedlicze
    9 Cze 2019 12:00
    II
    2
    1
    Nafta Jedlicze
    9 Cze 2019 12:00
    Polonia Kopytowa
    2 5
    Markiewicza Krosno
    9 Cze 2019 12:00
    PK
    2
    5
    Markiewicza Krosno
    9 Cze 2019 16:30
    Przełęcz Dukla
    0 0
    Czarni Jasło
    9 Cze 2019 16:30
    Przełęcz Dukla
    0
    0
    Czarni Jasło
    Kolejka 28
    15 Cze 2019 17:00
    Czarni Jasło
    2 5
    Tempo Nienaszów
    15 Cze 2019 17:00
    Czarni Jasło
    2
    5
    Tempo Nienaszów
    16 Cze 2019 12:00
    Partyzant Targowiska
    0 3
    Polonia Kopytowa
    16 Cze 2019 12:00
    Partyzant Targowiska
    0
    3
    PK
    16 Cze 2019 12:00
    Markiewicza Krosno
    5 0
    Iwonka Iwonicz
    16 Cze 2019 12:00
    Markiewicza Krosno
    5
    0
    II
    16 Cze 2019 12:00
    Nafta Jedlicze
    2 2
    LKS Tarnawa
    16 Cze 2019 12:00
    Nafta Jedlicze
    2
    2
    LKST
    16 Cze 2019 12:00
    Iskra Przysietnica
    2 1
    Przełęcz Dukla
    16 Cze 2019 12:00
    Iskra Przysietnica
    2
    1
    Przełęcz Dukla
    16 Cze 2019 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    3 3
    Start Rymanów
    16 Cze 2019 12:00
    Zamczysko Odrzykoń
    3
    3
    Start Rymanów
    16 Cze 2019 12:00
    Wisłok Sieniawa
    2 1
    Ostoja Kołaczyce
    16 Cze 2019 12:00
    Wisłok Sieniawa
    2
    1
    OK
    16 Cze 2019 12:00
    Kotwica Korczyna
    1 2
    Arłamów Ustrzyki Dolne
    16 Cze 2019 12:00
    Kotwica Korczyna
    1
    2
    Arłamów Ustrzyki D.
    Kolejka 29
    20 Cze 2019 12:00
    Kotwica Korczyna
    0 1
    Partyzant Targowiska
    20 Cze 2019 12:00
    Kotwica Korczyna
    0
    1
    Partyzant Targowiska
    20 Cze 2019 12:00
    Arłamów Ustrzyki Dolne