Cisy 1 -Czarni 6

To był mecz z gatunku miło, łatwo i przyjemnie.
Praktycznie cały mecz pod nasze dyktando, gospodarze próbowali się odgryźć i mieli nawet kilka dobrych momentów ale przed utratą bramki ratowała nas poprzeczka lub dobrze dysponowany w tym meczu Szosti.
Mecz rozgrywany był na trudnym boisku z wieloma kałużami i trudno było konstruować ładne akcje mimo to nasza drużyna dobrze sobie radziła na grząskim podłożu czego efektem były gole a także kilka bardzo dobrych sytuacji bramkowych .
Pierwsza z nich to 10 minuta, idealne dośrodkowanie Patryka , głową uderza Krajek a piłka ląduję na słupku bramki gospodarzy. Kolejna sytuację stwarzają gospodarze strzał z 20 metra, rykoszet i Szosti kapitalną interwencją ratuje zespół !!!
Rzut rożny, wybijamy piłkę która przejmuję Mati i prostopadłym podaniem uruchamia Flora a ten z kolei mierzonym podaniem obsługuje Krajka który pewnym strzałem z 11 metrów pokonuje bramkarz i mamy 1:0 dla Czarnych.
Nie minęło kilka minut i znowu dwójkowa akcja Floro-Krajek i ten drugi minimalnie pudłuje głową z 2 metrów.
Kilka minut później zespołową akcje kończy z 25 metrów Mati Kurdziel który po podaniu Patryka oddaje kapitalny strzał, piłka po odbiciu się od poprzeczki ląduje w siatce i mamy 2:0 !!!
Kolejna sytuacja należy do gospodarzy, dośrodkowanie z rzutu wolnego zmienia się w strzał i poprzeczka ratuje nas przed stratą gola.
Zaraz po tym Karol Rzońca przeprowadza rajd lewą stroną boiska wychodząc sam na sam z bramkarzem ale z tego pojedynku obronną ręką wychodzi bramkarz gospodarzy.

Przed końcem pierwszej połowy mamy jeszcze 2 sytuację, pierwasza z nich to strzał Łukasza Urbana z 20 metrów broni bramkarz a druga to dośrodkowanie Flora do Krajka którego strzał głową 2 metrów broni bramkarz.
Warty odnotowania jest jeszcze strzał gospodarzy pod koniec pierwszej części i kapitalne wybicie piłki Kaczora wślizgiem z lini bramkowej.
Sędzia gwiżdże i na przerwę schodzimy prowadząc 2:0.

Druga połowa to od początku nasza dominacja, w 55 minucie Łukasz Urban zagrywa do Fryty który z narożnika pola karnego daje idealną wrzutkę na przeciwległą stronę pola karnego którą strzałem z 16 metrów przy słupku na bramkę zamienia Florooooo i mamy 3:0.
Pięć minut później swoją pierwszą z trzech bramek w tym spotkaniu zdobywa Karol Rzońca który wykorzystuje złe wybicie bramkarza i mierzonym strzałem z 16 metrów pakuje piłkę przy słupku 4:0 , mija kilka minut i znów Karol pakuje piłkę pod poprzeczkę a asystę notuje Floro 5:0 , trzecia bramka Karola który zaliczył pierwszego Hattricka w Biało Czarnych barwach !!! to akcja Fryc -Rodak -Rzońca, zakończona strzałem Karola z lini pola karnego i to było na tyle naszego strzelania w tym meczu 6:0.

Gospodarze ambitnie dążyli do zdobycia gola i udało im się to w 85 minucie, bardzo ładny strzał z 16 metrów pod poprzeczkę i Szosti musi wyciągać piłkę z siatki 6:1 dla Czarnych i takim wynikiem kończy się to spotkanie .

Brawo Drużyna,Brawo Trener ,Brawo Kiero !!!!!!!

Drużyna zagrała w następującym składzie:
Patryk Szostak – Mateusz Kurdziel (75 Kacper Urban), Rafał Mastaj, Eryk Piątkowski, Piotr Kosiba (75 Toamsz Pałucki) – Dawid Florian (60 Bartłomiej Rodak) Szymon Sudyka, Łukasz Urban (60 Robert Niemiec), Karol Rzońca, Patryk Fryc (75 Mateusz Majka) – Marcin Krajewski (65 Maciej Sowa) oraz Damian Niemczyński.
⚽️ Dawid Florian

Szczególne Podziekowania kierujemy do naszej wiernej ekipy która jest praktycznie na każdym meczu zarówno domowym jak i wyjazdowym, Panie i Panowie Szacuneczek za to co robicie 🤍🖤🤍🖤🤍🖤🤍🖤🤍🖤🤍🖤🤍🖤🤍🖤

CISY Jabłonica Polska Dzięki za meczyk i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu.

Za tydzień widzimy się wszyscy na Śniadeckich 15 podczas meczu z Przełęczą Dukla,już dziś ZAPRASZAMY ‼️‼️‼️