„AUTO MARLON SERWIS R.BALWIERZ, W.DOBOSZ S.C.” w KLUBIE 100 ‼‼‼


Dzień zaczynamy od bardzo dobrych wiadomości,gdyż kolejny lokalny przedsiębiorca postanowił wesprzeć klub wstępując do KLUBU 100 !!!

Auto Marlon Serwis to firma z wieloletnim doświadczeniem. Warsztaty samochodowe firmy istnieją na rynku jasielskim i nie tylko od wielu lat. Kompleksowo obsługują klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych. Naprawy serwisowe wykonywane są przez doświadczonych serwisantów z wieloletnia praktyką, posiadających nie tylko odpowiednią wiedzę, ale również umiejętności w zakresie mechaniki, wulkanizacji, elektroniki, układów wydechowych i klimatyzacji.

Auto Marlon Serwis prowadzi także sprzedaż opon i części zamiennych. Firma posiada w swojej ofercie 3 stacje kontroli pojazdów(Jasło,Skołyszyn,Kołaczyce) gdzie wykonuje obowiązkowe badania techniczne pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 ton.

Więcej informacji o firmie „AMS” znajdziecie na stronie firmowej pod linkiem: https://www.automarlonserwis.pl/ oraz bezpośrednio w serwisie pod adresem lub telefonicznie :

Serwis Jasło ul. Jana Pawła II 28, 38-200 Jasło tel. 13 44 800 03, +48 533 391 415

email: ams.jaslo@wp.pl

lub

Serwis Żeromskiego Jasło ul. Stefana Żeromskiego 7, 38-200 Jasło

tel. 13 44 838 96, 13 49 345 54


AMS WIELKIE DZIĘKI ZA WSPARCIE 🏳️🏴🏳️🏴🏳️🏴🏳️🏴🏳️🏴🏳️🏴🏳️🏴🏳️🏴🏳️🏴


Wspieramy Lokalnych Przedsiębiorców Bo Oni Wspierają Nas ‼‼‼


#WspierajSwojLokalnyKlub

Poprzedni artykułSPARING!!!!
Następny artykułRemis w pierwszym sparingu