‼️💪⚽️ Veni, vidi, vici ⚽️💪‼️

Dobra passa trwa,Wygrywamy łatwo ciężko zapowiadający się mecz w Przysietnicy i to 6:0 (3:0).Do przerwy było już praktycznie po meczu 3:0 po dwóch bramkach Wojtka Muni i jednej Bartka Szopy .Po przerwie na chwile oddajemy inicjatywę miejscowym (ale tylko na chwilkę 😉 ) i następnie swój „koncert” kończą bramkami Wojtek i Bartek a na koniec rywali dobija Maciek Sowa.W sobotę gramy mecz o Mistrza Jesieni z drużyna z Arłamowa więc nie ma innej opcji jak kolejne przekonujące zwycięstwo !!!

Zapraszamy wszystkich kibiców na ten bardzo ważny mecz w perspektywie nadchodzącej rundy wiosennej.

Ps. Wczoraj Wojtek Munia KING 💪💪💪‼️‼️‼️

Sektor HUTA Czarni Jasło Wielkie Dzięki za DOPING i Liczymy na WAS w SOBOTĘ NA ŚNIADECKICH 15 ‼️💪‼️

Bramki:⚽️ 3′ Wojtek Munia⚽️ 25′ Bartek Szopa⚽️ 37′ Wojtek Munia⚽️ 71′ Bartek Szopa⚽️ 83′ Wojtek Munia⚽️ 90’+2 Maciek Sowa

Skład: Damian Niemczyński – Wojciech Dziedzic , Wojciech Myśliwiec, Krzysztof Szydło, Artur Wójtowicz, Łukasz Urban, Bartosz Szopa, Maciej Sowa, Paweł Setlak, Wojciech Munia, Dariusz Bałut – Patryk Szostak, Kacper Szura, Tomasz Pałucki, Jakub Frączek.